Galeriekomentarze (0)

Naprawdę drogie łodzie na terenie MTP

Targi czterech pasji wystartowały w piątek na terenie MTP.  W weekend na wszystkich zwiedzających będą czekały różne atrakcje. Wśród nich - naprawdę drogie łodzie. Obejrzyjcie te cacka!

Więcej o targach czterech pasji:  Drogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psy

1 / 30 Następne

Fot.: Waldemar Wylegalski

Naprawdę drogie łodzie na terenie MTP
Naprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTPNaprawdę drogie łodzie na terenie MTP

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2016-06-24, 22:08
Kościan: Ścieki z firmy trafiały do rowu Przed Sądem Rejonowym w Kościanie zakończył się proces jednego z przedsiębiorców Trzy tysiące złotych grzywny - taką karę zapłacić ma przedsiębiorca z powiatu kościańskiego, który ścieki ze swojej firmy wpuszczał do rowu melioracyjnego. Wyrok Sądu Rejonowego w Kościanie nie jest prawomocny.
komentarze (0)Wydarzenia2016-06-24, 22:05
Ostrów Wielkopolski: Nowoczesny zakład oficjalnie otwarty W zakładzie zagospodarowania odpadów ma pracować 70 osób. Podczas uroczystości na terenie RZZO nie zabrakło zgrzytów.
komentarze (0)Wydarzenia2016-06-24, 15:33
Brexit: Brytyjczycy nie zrezygnują z handlu z Unią Z Włodzimierzem Walkowiakiem, konsulem honorowym Wielkiej Brytanii w Poznaniu, rozmawia Paulina Jęczmionka.