Galeriekomentarze (2)

Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]

W Galerii Młyńska w Obornikach znajduje się dziesięć sklepów, klub fitness oraz centrum zdrowia.

Jeszcze rok temu było to puste miejsce, a dziś jest wizytówką naszego miasta - takie słowa padły podczas oficjalnego otwarcia Galerii Młyńska, które odbyło się w środowe popołudnie. Uczestniczyli w nim samorządowcy, urzędnicy, inwestorzy, architekci, ale przede wszystkim handlowcy, którzy będą jednocześnie najemcami znajdujących się tam lokali.

Uroczystość otwarcia odbyła się w sali klubu fitness. Na tę okazję przygotowano prezentację multimedialną, na której uwieczniono poszczególne etapy budowy galerii. - Udało się nam tego dokonać w 8 miesięcy. Pierwsze prace rozpoczęliśmy w czerwcu - mówił z dumą Marek Helbik, właściciel obiektu.  

Zobacz też: Oborniki: Oficjalne otwarcie nowej galerii handlowej 28 stycznia

Był również czas na podziękowania i gratulacje. Głos zabrał  prezes firmy, która jest właścicielem galerii.- Dziękuję włodarzom gminy za przychylność naszej inwestycji, architektom za przygotowanie projektu oraz wykonawcom. Jednak najważniejsi tutaj jesteście Wy - zwrócił się do najemców, życząc im sukcesów.

- Cieszę się, że w Obornikach powstało miejsce, w którym będziecie mogli się rozwijać, a ta ulica będzie tętnić życiem - dodał Marek Helbik, prezes firmy Thermbau.

W uroczystości uczestniczyli także księża z obornickich parafii - ks. Zbigniew Urny i ks. Rafał Banaszak, którzy dokonali oficjalnego poświęcenia galerii. - Pomódlmy się, aby w tym miejscu rozkwitł handel dla ogólnego dobra naszego miasta - mówił ks. Urny.

Na koniec nie mogło zabraknąć tradycyjnego przecięcia wstęgi, którego dokonali inwestorzy oraz burmistrz Obornik, Tomasz Szrama. Część oficjalną zakończył koncert instrumentalistek z zespołu Electroca Duo, które zachwyciły zebranych gości grą na harfie i skrzypcach.

Galeria Młyńska dla klientów została otwarta w czwartek. Tego dnia odwiedziło ją wielu oborniczan, którzy chętnie korzystali z okazyjnych promocji.  

Zobacz więcej: Uroczyste otwarcie Galerii Młyńska [ZDJĘCIA]

W trzykondygnacyjnym budynku galerii znajduje się dziesięć sklepów. Są to: salon z bielizną Esotiq, sklep sieci „Neonet”, butik „Babskie Miejsce”, sklep zoologiczny, sklep sportowy, apteka, sklep z artykułami dziecięcymi „5.10.15”, sklep z odzieżą męską „Lord”, chiński sklep oraz sklep z odzieżą używaną „Twoja fabryka mody”.  Oprócz tego w galerii swoje usługi świadczyć będzie Centrum Zdrowia „Best” oraz klub fitness „Just a Fit” .

Całkowita powierzchnia galerii to ponad 3 tysiące metrów kwad. Budynek wyposażony jest w windę. Wraz ze znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie marketem Kaufland, galeria Młyńska ma pełnić funkcję nowego centrum obornickiego handlu.

STREFA BIZNESU NA FACEBOOKU. ZOBACZ!

1 / 10 Następne

Fot.: DAR

Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]
Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]Oborniki: Galerii Młyńska otwarta [ZDJĘCIA]
Więcej na temat: oborniki, galeria młyńska

Komentarze (2)

  • ~KISS 2016-01-30, 09:40
    pokaż komentarz
  • ~oborniczanka 2016-01-31, 18:32

    Bardzo szybko zakończą swoją działalność . Co to za sklepy: szmatex i sklepy które już w Oborniakach były w innym miejscu . Tam pies  z kulawą nogą nie pójdzie na zakupy . Może na początku z ciekawości . Zenada nie galeria

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2016-05-31, 20:29
Posiadacze kredytów we frankach kolejny protest zaplanowali na 11 czerwca. Chcą rozwiązań systemowych i respektowania przez banki wyroków sądów dotyczących klauzul niedozwolonych Związek Banków Polskich ogłosił, że ma własną koncepcję na rozwiązanie problemów spłacających kredyty we frankach szwajcarskich. - To kpina w żywe oczy - twierdzą posiadacze kredytów.
komentarze (0)Wydarzenia2016-05-31, 20:15
Bezpieczeństwo na medal Reprezentacja Bridgestone Poznań zajęła drugie miejsce w zawodach „Bezpieczna Firma 2016”. Zdystansowała 33 inne ekipy ratownicze. Zawody „Bezpieczna firma” dla ekip ratowniczych z przedsiębiorstw odbyły się już po raz kolejny. W tym roku w Pasymiu, w województwie warmińsko-#-mazurskim rywalizowało 35 zespołów ratowniczych. Wśród nich znalazły się drużyny z takich firm takich jak: Amica Wronki, Kompania Piwowarska, Lidl Polska, MAN Trucks, General Motors Poland.
komentarze (0)Wydarzenia2016-05-31, 20:10
Przedsiębiorcy przekonują - kompetencje cyfrowe to przyszłość Allegro i Philips Lighting pokazują licealistom, jak wykorzystują kompetencje cyfrowe pracowników i jakie ścieżki kariery proponują W kolejnej edycji programu eSkills for Jobs rozpoczęły się spotkania dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, wspierające młodych ludzi w budowaniu ścieżki kariery w oparciu o kompetencje cyfrowe. Tym razem biorą w nich udział także uczniowie z Wielkopolski. W ubiegłym tygodniu licealiści z Piły mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy w Philips Lighting, w przyszłym tygodniu uczniowie z Poznania odwiedzą Allegro.